Tune Hotell Sarpsborg
59.291892, 11.090466
$$$$|Zobrazit na mapěSarpsborg,
Norsko|
53 fotografií
1862Kč
53 fotografií
53 fotografií
53 fotografií
53 fotografií
53 fotografií
Tune Hotell Sarpsborg
$$$$
Popis
Nacházející se 2 km od Ostfoldmuseene administration, hotel Tune Hotell Sarpsborg nabízí prodejní automat a barber shop. Sparta Amfi je méně než 1 km daleko.
Místo
Leží v staré části města Sarpsborg. Od města Lillestrøm je to také 75 km.
Hotel je jen 5 minut chůze od autobusové zastávky Valaskjold omsorgsenter.
Stravování
Tento hotel nabízí snídaně přímo v restauraci.
Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 14:00-16:00
do 11:00
Vybavení
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Snídaně
V hotelu Tunel Sarpsborg se návštěvníkům nabízí kompletní snídaně zdarma.
Domácí zvířata
Domácí zvířata jsou možná na vyžádání.
Budova
Počet pokojů:14
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!
Pokoje a dostupnost
55 fotografií
Private Bathroom Double Room
-
Max.:2 osob
-
Druhy postelí:Dvoulůžko
více o pokoji +
22 fotografií
Pokoj trojlůžkový
-
Max.:3 osob
-
Druhy postelí:Třílůžkový
více o pokoji +
77 fotografií
Apartmán
-
Max.:3 osob
-
Druhy postelí:Dvoulůžko1 Single Bed or 1 Double Bed
více o pokoji +
Zobrazit 3 další typy pokojůMéně
Základní informace o Tune Hotell Sarpsborg
| 💵 Nejnižší cena pokoje | 1862 Kč |
| 📏 Vzdálenost do centra | 1.1 km |
| ✈️ Vzdálenost do letiště | 26.1 km |
| 🧳 Nejbližší letiště | Moss Rygge, RYG |
Místo
Adresa
Adresa byla zkopírována.
44 Tuneveien,
Sarpsborg,
Norsko,
1710
,Ostfold
Zobrazení mapy
44 Tuneveien,
Sarpsborg,
Norsko,
1710
,Ostfold
- Zajímavosti města
- Nedaleko
- Hotely poblíž
Muzeum
Inspiria Science Center
2.3
km
Park
Kulasparken
2.1
km
Muzeum
Muzeum Borgarsyssel
2.3
km
Dominanta
Sparta Amfi
1.8
km
Kostel
Kurland menighetssenter
900 m
Nákupní centrum
Tune Handelspark
620 m
Dominanta
Stopp Tune
620 m
Dominanta
Ballspillgruppe
800 m
Kurz golfu
Oestfold Golf Centre
1.1
km
Dominanta
Sarpsborghallen
2.0
km
Dominanta
Vestre batteri
1.1
km
Dominanta
SOL Hytta
1.2
km
Kostel
Sarpsborg Church
1.6
km
Dominanta
Gralumstua
1.3
km
Dominanta
Eventyrfabrikken
1.3
km
Nákupní centrum
Storbyen Kjopesenter Sarpsborg
1.4
km
Dominanta
Fugleflukt
1.4
km
Dominanta
Escape History Sarpsborg
1.4
km
Kurz golfu
Borregaard Golf Club
2.4
km
Dominanta
Den Evangeliske lutherske frikirke Sarpsborg
1.4
km
Event sál
Glenghuset
1.4
km
Dominanta
Kommunikasjon
1.5
km
Dominanta
Gleng
1.6
km
Dominanta
Flod
1.5
km
Dominanta
Monumentet over falne fra Sarpsborg
1.5
km
Dominanta
Olavsmonumentet
1.6
km
Dominanta
Sarpsborg Bowling Centre
1.6
km
Dominanta
Foertito Bar & Bowling
1.6
km
Kostel
Tune Church
590 m
Recenze Tune Hotell Sarpsborg
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Časté otázky o Tune Hotell Sarpsborg
Jaká je vzdálenost od 3hvězdičkový Tune Hotell Sarpsborg do centru města Sarpsborg?
Do centra města Sarpsborg dojdete z 3hvězdičkový Tune Hotell Sarpsborg za 15 minut.
Jaké je nejbližší letiště blízko Tune Hotell Sarpsborg?
Nejblíže Tune Hotell Sarpsborg je Moss Rygge (30 km), kam dojedete za 27 minut.
V kolik hodin se mohu v Tune Hotell Sarpsborg hotel odhlásit?
V Tune Hotell Sarpsborg hotel se můžete odhlásit od 11:00 do 11:00.
Kolik stojí pokoj v 3hvězdičkový Tune Hotell Sarpsborg hotel?
Ceny v 3hvězdičkový Tune Hotell Sarpsborg hotel začínají od 171 $.
Jaké platební metody jsou v hotel ve městě Sarpsborg k dispozici?
V hotel ve městě Sarpsborg lze platit následujícími způsoby:
- hotovost
- Mastercard
- Visa
Jaké typy pokojů nabízí hotel ve městě?
V hotel ve městě jsou k dispozici takové typy pokojů, jako Pokoj, Pokoj trojlůžkový a Pokoj rodinný s manželskou postelí velikosti queen.
Turisté z České republiky se často ubytovávají v těchto objektech. Zvažte je pro svou příští cestu.
Sauefjoset - Idyllisk Gardstun Fra 1800-Tallet: | 106 recenzí | 3758.60 Kč / noc
Jane'S Place: | 46 recenzí | 3336.29 Kč / noc
Kopa Living Seaside Holiday Homes And Kopa Cabins: | 129 recenzí | 1815.96 Kč / noc
Apartamenty Kuznia Leba: | 60 recenzí | 1456.99 Kč / noc